Відправити заявку

Робота Особистим Водієм в Києві – Вакансії

У сім'ях, які проживають за містом, де є свій транспорт, нерідко потрібен особистий водій.


Вакансії відкриті для людей, які мають досвід водіння на аналогічних посадах, а також тих, хто добре ладить з роботодавцями, знаходить спільну мову з маленькими дітьми і взагалі швидко орієнтується у вимогах, виконує їх оперативно.


Агентство допоможе вам в пошуку свіжих вакансій персонального водія.

Перед заміщенням вакансії, водієві потрібно буде пройти тест на акуратність водіння, дотримання принципів і правил на дорозі, а також на комунікабельність і ввічливе поводження з людьми.

ціни на послуги:

1 місяць

від 28000
грн/місяць

Для кого потрібен особистий водій

Робота персональним водієм включає поїздки за дорученнями сім'ї, супровід та доставка дітей в школу або на різні секції. Також це можуть бути поїздки на вокзал, аеропорт, в магазини, на ринки - в будь-який час доби. 


Особистий водій - охоронець може виконувати свої обов'язки як для шефа-роботодавця, так і для жінок, дітей. Щоб займати відразу дві посади, ви повинні вміти майстерно водити машину в екстремальних умовах, мати спеціальну підготовку, дозвіл на зброю і знати все, що потрібно для виконання охорони приватних осіб.

 

 

Вимоги для кандидатів на вакансію особистий водій:

  • позитивні рекомендації від колишніх роботодавців;
  • приємна зовнішність, відсутність шкідливих звичок.
  • знання київських доріг і місцевостей за містом;
  • можливість працювати в будь-який час доби;
  • дотримання ділового етикету в спілкуванні;
  • стаж водіння від 5 років.
Відправити заявку

2021 Сімейний сервіс
Всі права захищені.


Потрібна робота персональним водієм? Агентство "Сімейний Сервіс" допоможе знайти Вам роботу за вашим фахом! Пропозиції роботи на нашому сайті HomeStaff.Com.Ua