Відправити заявку

РОБОТА доглядальниці В КИЄВІ – РОБОТА

Пошук вакансій доглядальниці по Україні

 

Робота доглядальницею без проживання потрібно, якщо потрібен тимчасовий догляд за людиною, які потребують уваги, турботи, в своєчасної подачі ліків. Це випадки загострення хронічних хвороб, реабілітація після операції. В основному стосується людей, які не можуть самі себе обслуговувати, мають занадто зайнятих родичів або самотні.

Знайти вакансію доглядальниці можна і по догляду за людьми похилого віку. У цьому випадку потрібна робота з проживанням в будинку і постійним перебуванням поруч з клієнтом. Якщо ви - чоловік, і хочете працювати доглядальницею, то вакансії обов'язково знайдуться, де потрібен догляд за літнім чоловіком.

При надходженні на роботу важливо заздалегідь дізнатися всі вимоги. Іноді роботодавці хочуть, щоб доглядальниця паралельно виконувала функції прибиральниці та домогосподарки: наводила порядок вдома, готувала їжу, стежила за чистотою у дворі.

Можна знайти роботу доглядальницею через Агентство, щоб найнятися в сім'ю з серйозним, шанобливим ставленням до персоналу, а також до свого хворого родича. На вашу резюме для вас підберуть найкраще місце.

ціни на послуги:

1 год

від 70 - 100
грн/год

доба

від 600
грн/добу

Вимоги для кандидатів на вакансію доглядальниці:

 

  • вміння знаходити спільну мову з пацієнтом, поступливий характер, послужливість.
  • збереження конфіденційної інформації про сім'ю, хворобах пацієнта;
  • досвід роботи по догляду за важкими хворими і старими;
  • наявність медичного диплома.
Відправити заявку

2021 Сімейний сервіс
Всі права захищені.


Ищете работу Сиделкой? "Семейный Сервис" поможет найти Вам работу в кратчайшие сроки! Большой список вакансий на сайте HomeStaff.Com.Ua