Відправити заявку

РОБОТА доглядальниця-компаньйонка В КИЄВІ – РОБОТА

Лежачий хворий потребує, не тільки в медичній допомозі, а й уваги. Те ж стосується літніх людей, що залишилися без опіки з боку родичів.

Вакансія доглядальниці-компаньйонки - досить затребувана. Молодь часто зайнята повсякденними справами, роботою. Не може знаходитися дуже довго поруч з бабусею, хворими і слабкими батьками, віддавати турботу, увагу сповна.

І якщо ви бажаєте працювати доглядальницею-компаньйонкою, доглядати за літньою жінкою або інвалідом - для вас є чимало можливостей. Підібрати місце роботи вам допоможе наше Агентство, яке шукає талановитих співробітників в сферу турботи про літніх людей.

ціни на послуги:

1 год

від 70 - 100
грн/год

доба

від 600
грн/добу

Вакансії доглядальниці-компаньйонки для підтримки хворих і літніх

Хороша доглядальниця-компаньйонка створить доброзичливу атмосферу навколо хворого, допоможе йому психологічно, щоб він не відчував себе самотнім. Допоможе по дому, приготує і подасть їжу, не забуде вчасно запропонувати ліки.

Перш, ніж вступати на вакансію доглядальниці-компаньйонки, вирішите, який графік вам підходить - без проживання (робота 4-5 разів на тиждень) або з проживанням (на постійній основі).

 

Вимоги для кандидатів на вакансію доглядальниці-компаньйонки:

 

  • наявність освіти, цікава особистість, здатна підтримати будь-яку розмову;
  • бажано - медичну освіту;
  • досвід роботи з людьми, що мають обмежені можливості;
  • вміння зберігати інформацію, не розголошувати стороннім особам про чужій сім'ї;
  • старанність в допомоги хворому, повна віддача.
Відправити заявку

2021 Сімейний сервіс
Всі права захищені.


Ищете работу Сиделкой-Компаньонкой? "Семейный Сервис" поможет найти Вам работу в кратчайшие сроки! Большой список вакансий на сайте HomeStaff.Com.Ua