Відправити заявку

РОБОТА РЕПЕТИТОРОМ В КИЄВІ – РОБОТА

Робота  репетитором вимагає сталості, свого захоплення предметом, грамотного підходу і знання психології дитини від 14 років. Послуги репетитора високо цінуються батьками.

Ви - та людина, яка зможе допомогти дитині з вибором професії, принесе нові корисні знання, навчить іноземної мови? Значить, можна починати пропонувати послуги репетитора вже сьогодні.

Свіжі вакансії репетитора можна знайти в Агентстві, яке шукає гідних кандидатів на роль індивідуального викладача.

ціни на послуги:

1 год

від 200 - 500
грн/год

Вакансії репетитора з профільних предметів

Шкільного навчання недостатньо, щоб заглибитися в улюблений предмет. А іноді дитині потрібна індивідуальна допомога з алгебри, російській мові, англійської, географії - в тій сфері науки, де він відчуває себе менш впевненим. Особистий викладач «підтягне» знання до бажаного рівня.

 

Якщо ви вчитель високого рівня, маєте чималий досвід роботи з колективом і з малими групами учнів, то робота вам забезпечена.

 

Вимоги для кандидатів на вакансію репетитор:

  • застосування відомих методик викладання, здатність придумувати свої методи, враховуючи індивідуальні особливості учня;
  • особиста захопленість предметом вивчення, творчі здібності, вміння підлаштовуватися під психологію дитини;
  • чималий стаж роботи вчителем, можливо наявність наукових робіт;
  • профільну освіту, бажано, вища.
Відправити заявку

2021 Сімейний сервіс
Всі права захищені.


Ищете работу Репетитором? "Семейный Сервис" поможет найти Вам работу в кратчайшие сроки! Большой список вакансий на сайте HomeStaff.Com.Ua