Відправити заявку

РОБОТА домробітниці в Києві -Вакансії

Прибирати заміський будинок, наводити чистоту в квартирі забирає у господарів багато сил. А, при наявності щільного графіка, повноцінний догляд за житлом стає майже неможливим.


Для тих, хто хоче працювати домогосподаркою, свіжі вакансії завжди знайдуться.


При подачі заявки на вакансію і співбесіді в офісі Агенції, слід уточнити свої додаткові навички та здібності. Наприклад, бажання і можливість попрацювати також і нянею-вихователем або домашнім кухарем. Це буде йти в плюс, і, ймовірність швидко знайти роботу на вакантну посаду - зросте.

ціни на послуги:

1 год

від 150
грн/год

Робочий день

від 1000
грн/день

доба

від 1500
грн/добу

Робота домробітницею - затребувана вакансія

Якщо вас влаштує робота домробітницею з проживанням, то можна влаштуватися в заміський будинок, де потрібно буде працювати щодня.

При бажанні знайти роботу домробітниці без проживання, краще знайти господарів, які володіють міською квартирою. Тоді, ваш графік буде не щільним, прибирати потрібно буде кілька разів на тиждень, приблизно з 9.00 до 18.00

Завжди тільки актуальні вакансії домробітниці надає наше Агентство. Завдяки цьому, влаштуватися на роботу в хороший будинок, стає в рази легше і простіше.

 

Вимоги для кандидатів на вакансію домогосподарки:

  • знання впливу чистячих засобів різних складів на поверхні;
  • виконання інструкцій при роботі з побутовою технікою;
  • старанність, працьовитість, високу якість прибирання;
  • здатність знаходити спільну мову з господарями;
  • поступливий характер, стресостійкість;
  • наявність досвіду роботи в сім'ях
Відправити заявку

2021 Сімейний сервіс
Всі права захищені.


Ищете работу Домработницей ? "Семейный Сервис" поможет найти Вам работу в кратчайшие сроки! Большой список вакансий на сайте HomeStaff.Com.Ua