Відправити заявку

Робота нянею Вихователь в Києві – РОБОТА

Робота нянею-вихователем: свіжі вакансії

 

Няня-вихователь потрібна дитині, якій вже виповнилося 2 роки. До шкільного віку малюкові необхідно дати максимум знань, цікавих творчих напрацювань, досвіду, що стане потужним трампліном в його подальшому навчанні.

 

При велику зайнятість і завантаженості батьків, робота няні-вихователя з проживанням потрібно повсюдно. Тому знайти подібну роботу нескладно. Головне, щоб у вас був диплом про освіту з ухилом в педагогіку. Адже в основному вам потрібно буде навчати дитину всьому, що йому потрібно знати в віці від 2 до 6 років, а також і тому, чим зацікавиться він сам.

В арсеналі няні-вихователя повинні бути різні методики виховання, ігрового розвитку. Малюк повинен, граючи, навчатися, бути постійно зайнятим цікавими і корисними справами.

 

Вакансії няні-вихователя пропонує наше Агентство, завдяки якому ви зможете вступити в хорошу сім'ю і виховувати дітей під час відсутності батьків. Графік роботи - різноманітний. Це 5-ти днювання з 2 вихідними днями або ж цілорічна робота з маленьким відпусткою.

ціни на послуги:

1 год

від 130 - 150
грн/год

доба

від 1300 - 1500
грн/добу

Вимоги для кандидатів на вакансію няня-вихователь:

  • елементарні медичні знання для повноцінного догляду за малюком;
  • попередній досвід роботи - бажано, тривалий;
  • педагогічну освіту - вищу або середню;
  • вміння навчати в ігровій формі та інше;
  • знання основ психології дітей.
Відправити заявку

2021 Сімейний сервіс
Всі права захищені.


Ищете работу Няней Воспитателем? "Семейный Сервис" поможет найти Вам работу в кратчайшие сроки! Большой список вакансий на сайте HomeStaff.Com.Ua