Відправити заявку

Найміть репетитора з індивідуальним ставленням

Цінність освіти в Україні постійно росте. Усі розуміють, що кваліфіковано та коректно виконати свої трудові обов’язки можуть тільки фахівці, що мають гарний диплом і витратили при цьому немало зусиль для отримання якісних знань. Проте багато хто при цьому визнає, що досвід має переважне значення, чим назва Вишу.

Об’єм навчальної інформації з кожним роком нестримно збільшується і зараз його рівень незрівнянно більший, ніж, наприклад, той, що був у кінці ХХ століття. Що в таких умовах сьогодні робити учням середніх шкіл і студентам ВНЗ? Вони не встигають опановувати знання з усіх предметів одразу.

Досвідчений репетитор без проблем розбереться, що вам потрібно, щоб підтягнути свої хвости. При цьому багато принципів навчання, існуючі в учбових закладах, переносяться і на індивідуальне зайняття. Один з них - обов'язкове виконання домашніх завдань (самостійна робота).

При невиконанні учнем домашніх завдань репетитор має право відмовитися від подальшого викладання і розірвати ваш з ним договір.


Кадрові агентства мають свої бази таких фахівців і можуть запропонувати вам репетитора з гарним досвідом роботи і позитивними відгуками.

Особливо затребуваними стають послуги репетитора при підготовці до іспитів або до єдиного державного тестування. Учень, що пропустив багато матеріалу по хворобі або іншим причинам, іноді потребує додаткових занятть.


Повернутися назад