Відправити заявку

Дата публікації:

23.07.2020

Няня домробітниця

Няня з досвідом 14 років

Досвід роботи: Досвід роботи нянею з 2007 року.

Графік роботи: Вахта

Заробітна плата: від 1200 грн. за добу

Знання мов

Російська, українська - вільно

Освіта

Вища - економіст.

Курси масажа.

Досвід роботи в сімї

2007-2009 -  сім'я. Робота в московській області з дитиною 11 років та допомога похилим батькам роботодавця. Приготування їжі, прання, прасування, прибирання будинку, миття бані, навесні висаджування розсади, прогулки з дітьми, годування, догляд за собаками. На вихідні та свята - зустріч гостей, допомога в приготування армянської кухні. 

2015-2018 - сім'я. Робота в м. Москва з дівчинкою з 8 місяців до 3,6 років. Дотримання необхідного режиму, приготування їжі та годування, купання, сон, гігієна дитини, привчання до горщика. Прогулянки в Ізмайловському парку. Візити в поліклініку, виконування призначень лікаря в разі хвороби і дотримання рекомендацій педіатра (часто хворіла). Всебічний розвиток дівчинки. Читання книг за віком, малювання. Супроводжувала в Санкт-Петербург на час зйомок з мамою дитини. Закупівля продуктів, приготування вечері для сім'ї.

2018-2019 - сім'я. Робота в Москві з дітьми  1 та 8 років. Відвідування розвиваючих занять, прогулянки в парку, приготування обіду і вечері для дітей та дорослих, вологе прибирання квартири, догляд та годування кота. Закупівля продуктів, виконання доручень від роботодавця. У разі поїздки сім'ї - допомога в зборі речей.

2019 - сім'я. Робота у Франції з дитиною 1 місяця. Догляд, прогулянки. Купівля продуктів і приготування вечері для сім'ї і  допомога матусі- роботодавцю.

Рекомендації

В наявності

Відправити заявку