Відправити заявку

Персонал за кордон

У нашому агентстві Роботодавці можуть - замовити підбір персоналу для дому,
а Претенденти на актуальні вакансії для роботи за кордоном - заявити про себе.

 

Основні вимоги до кандидатів: психологічна стійкість, швидка адаптивність, толерантність і доброзичливість, поряд з наявністю досвіду роботи на аналогічній вакансії.

 

Знання мови країни перебування, є додатковим позитивним аргументом при відборі. І, безумовно, наявність візи і позитивна візова історія - це визначальний фактор.

Кадрове агентство «Сімейний Сервіс» рекомендує найкращий персонал для роботи за кордоном при дотриманні з боку Роботодавця наступних умов для працівників з України:

 

  • - оплата трансферу з Києва до місця роботи і назад;
  • - комфортні умови проживання і харчування;
  • - достатній час для відпочинку щодня;
  • - вихідні дні (день) протягом тижня.

Найбільш часто з заявлених вакансій, на сьогоднішній день, є домробітниця за кордон з України. І це можна пояснити. Український домашній персонал відрізняється працездатністю, вродженим почуттям чистоти і порядності.

 

Робота домробітниці за кордоном можлива, в основному, за графіком вахти з проживанням - від 3 місяців до 1 року, в залежності від візового режиму.

 

Популярна заявка на вакансію: няня з візою в США.


Як правило, робота нянею за кордоном - це допомога у вихованні дітей в російськомовних сім'ях, які проживають в США, Великобританії, інших країнах. Знання кандидатами мови країни перебування (наприклад, англійської) - завжди вітається.

 

І, ще одна посада для жінок з України - це робота доглядальницею за кордоном з проживанням. Потрібні доглядальниці з проживанням, в основному, в російські родини в Німеччину, Ізраїль. Щодо Німеччини, бажаний розмовний рівень німецької мови.

 

При підборі кандидатів для роботи за кордоном, вже спочатку, пред'являються більш високі вимоги до особистих якостей і характеристик кандидатів, які будуть рекомендуватися.


Заявіть на відкриту вакансію для Персоналу або повідомте про бажання роботи за кордоном, просто натиснувши кнопку знизу:

Відправити заявку