Відправити заявку

Агенція

За час роботи Кадрового агентства домашнього персоналу «Сімейний Сервіс» на ринку послуг, ми підібрали фахівців в більш ніж 1500 сімей.

 

Нам важливо - не просто швидко закрити вакансію, нам важливо - підібрати такого кандидата на посаду персоналу, щоб максимально задовольнити і побажання Роботодавця і очікування Претендента.

 

Якщо потрібне регулярне прибирання квартири або послуги няні-вихователя, а може, необхідний сімейний кухар, особистий водій, або інші професіонали з проживанням або без, робіть заявку - Кадрове агентство домашнього персоналу «Сімейний Сервіс» підбере для Вас кращих!

ДИРЕКТОР «СІМЕЙНОГО СЕРВІСУ»

Ольга Білокур

Основна мета нашого сервісу - стати постійним помічником сім'ям в питаннях домашнього побуту. Яка б складна задача по підбору персоналу перед нами не ставилася, ми докладемо усі можливі зусилля, щоб виконати її бездоганно.

 

Звертаючись до нас, Ви зможете знайти в особі Кадрового агентства домашнього персоналу «Сімейний Сервіс» - чесного і сумлінного партнера.

 

Ми працюємо, щоб Ви безтурботно займалися своїми справами або просто відпочивали у себе вдома! Звертайтеся - знайдемо всіх!

Досвід і професіоналізм

 

Багаторічний успіх якісного підбору нашим Агентством фахівців в тому, що ми завжди прислухаємося до побажань клієнта-роботодавця, враховуємо індивідуальні особливості. Завдяки напрацьованному досвіду, ми якісно і оперативно справляємося навіть з нестандартними, складними заявками.

 

 Уже багато років Кадрове агентство домашнього персоналу «Сімейний Сервіс», всіляко удосконалює індивідуально розроблену систему відбору кандидатів у свою електронну базу даних, в якій вже - понад 6 000 резюме.

 

Щоб забезпечувати максимум комфорту і довіри для замовника, ми ретельно шукаємо, відбираємо і перевіряємо кандидатів, перш ніж рекомендувати їх для роботи в будинку.

 

 Одне з основних правил, яким ми завжди керуємося
при підборі домашнього персоналу, звучить так:
Ключ від комфорту Вашого будинку - повинен бути в надійних і довірених руках!

 

Відправити заявку